Scroll Top

 

 

HAKKIMIZDA

 

 

BİRKAÇ KELİMEYLE

SKP Sistem Kalıp Parlatma

1993 yılından bu yana polisaj ekipmanları ve standart kalıp elemanları konusundaki Dünya’nın tüm markalarını bünyemizde bulundurmaktayız.

SKP Sistem Kalıp Parlatma firması 1993 yılında, kalıp polisajı yapmak amacıyla Perpa Ticaret Merkezinde kuruldu. Gelişen zaman içinde, kalıp polisaj makinaları, polisaj ekipmanları ve standart kalıp elemanları konusuna müşterilerimizin isteği ve desteği ile ürün ithalatına başladı. SKP Türkiye’de ilk olarak soğuk kaynak makinesi ile fason kaynak yapan firma olmuştur. Şirketimiz, kalıp parlatma, teknik malzeme satışı ve soğuk kaynak konusunda uzman personeli ile müşteri memnuniyetini devamlı olarak ön plân da tutmaya çalışmaktadır.

Kalıp parlatma konusunda sürekli olarak teknolojimizi yeniliyor ve kadromuzu güçlendiriyoruz. Bu nedenle dünyada yapılan, tüm kalıp fuarlarına ziyaretçi olarak bizzat gitmeye çalışıyoruz. Fuarlar da bulduğumuz tüm ürünleri ve teknolojik gelişmeleri müşterileriz ile paylaşıyoruz.

Dünyanın en büyük polisaj firmaları olan Göding ve Hotec ile ortak Ar-Ge çalışmaları yapmaktayız. Polisaj makinaları ve ekipmanları konusundaki amacımız, sizlere kaliteli ve çok daha ucuz ürünleri temin etmek ve dünyanın hangi markası olursa olsun, siz değerli müşterilerimizin kullanımı için ithal edip Türkiye’de sizlerin kullanımına sunmaktır. Perpa Ticaret Merkezi’ndeki satış ofisimizde polisaj ekipmanları ve standart kalıp elemanları konusundaki Dünya’nın tüm markalarını aynı ortamda bulma imkânına sahip olacaksınız kalıp polisaj atölyemizde her türlü ultrasonic, elektronik, elektrikli ve havalı polisaj makinaları ile hizmet vermekteyiz polisaj atölyemizde kalıp taşıma ve sevkiyat için her türlü forklift ve taşıma araçlarımız mevcuttur.

Hedefimiz; hep daha iyisi için, en yeni teknolojileri kullanarak sizlere özel çözümler sunmak. Parlatma ve Polisaj teknolojisinin üretim hızına, kalite standartlarına ve maliyetlerinize kattığı değerlerden faydalanmanızı sağlamaktır.

FİKİR EDİNMENİZE YARDIMCI OLMASI İÇİN
TANITIM FİLMİMİZ
about us 2

TERCİH SEBEBİMİZ

Hep Daha İyi Hizmet, Her Zaman En Uygun Fiyat…

Hedefimiz 1993 yılından bu yana hep daha iyisi için en yeni teknolojileri kullanarak müşterilerimize çözümler sunmak. Bu sebeple kalıplardaki gibi net ve parlak bir iş ahlâkını kendimize ilke edindik. Haklı olarak sizlerin güvenini kazanmanın gururunu yaşıyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

MARKA VE SERTİFİKALARIMIZ
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınızdaki bilgileri genellikle çerezler şeklinde, belirli servislerden saklayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin, web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.