Scroll Top

Lazer Kaynak

service laser welding e1662305838576
TESLİMAT SÜRESİ

Satışını yaptığımız tüm ürünlerin ve/veya hizmetlerin entegre üretimlerde kullanıldığının bilincindeyiz. Bu nedenle, teslimat süresi açısından son derece hassas olduğumuzu bilmenizi isteriz.

KALİTE KONTROL

Kalite kontrol süreçleri, SKP’nin kendi kalite standartları çerçevesinde ve ürünlerin ait oldukları global ve lokal standartlar çerçevesinde gerçekleşir.

LAZER KAYNAK

Firmamız kalıpçılık sektöründeki, devrim niteliğinde olan lazer kaynak teknolojisi ile, siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. OR Lazer firmasıyla birlikte yaptığımız, fason kaynak hizmeti ile kalıplarınızda ki metal yorulmalarını, çelik boşluklarını, kalıp çatlaklarını, imalat hatalarını, köşe kırıklarını ve gözeneklerinin giderilmesi, lazer teknoloji ile çok sağlıklı ve net bir yüzey elde ederek Kalıpçılarımızın çözüm ortağı olmaya çalışıyoruz.

…devrim niteliğindeki lazer kaynak teknolojisi.

Sosyal medyada bizi takip etmek ister misiniz?

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınızdaki bilgileri genellikle çerezler şeklinde, belirli servislerden saklayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin, web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.