Scroll Top

Soğuk Kaynak

service cold weldign e1662305864473
TESLİMAT SÜRESİ

Satışını yaptığımız tüm ürünlerin ve/veya hizmetlerin entegre üretimlerde kullanıldığının bilincindeyiz. Bu nedenle, teslimat süresi açısından son derece hassas olduğumuzu bilmenizi isteriz.

KALİTE KONTROL

Kalite kontrol süreçleri, SKP’nin kendi kalite standartları çerçevesinde ve ürünlerin ait oldukları global ve lokal standartlar çerçevesinde gerçekleşir.

SOĞUK KAYNAK

Firmamız 1993 yılından itibaren plastik ve metal tüm kalıplara, soğuk kaynak uygulaması yapmaktadır. Görsel kalıp parçalarında lazer teknolojisinin görmediği bölümlere ve lazerin uygun olmadığı bölgelere, soğuk kaynak ile uygulama yapıyoruz. Lazer işlemine göre daha ucuz bir kaynak modeli olan soğuk kaynak makinesi ile çok rahat servis verme imkanına sahibiz. Bu nedenle müşterilerimizin fabrika ve atölyelerinde, yerinde kaynak yapmaya çalışıyoruz.

…30 Yılı aşkın tectübe, 18 uzman personel.

Sosyal medyada bizi takip etmek ister misiniz?

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınızdaki bilgileri genellikle çerezler şeklinde, belirli servislerden saklayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin, web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.